עגלה משולבת

 
בסניפי חברת שבטוב שברעננה, בני ברק וחיפה תוכלו לרכוש עגלות משולבות נוחות ויעילות של מותג העל הנורבגי STOKKE. חברת שבטוב הינה הנציגה הבלעדית שמייבאת ומשווקת את מוצרי STOKKE בישראל. העגלות מגיעות בשמונה צבעים בסיסיים עם אפשרות לשדרוג ערכות ריפוד נוספות בצבעים ודוגמאות שונות.לחברת שבטוב מעבדת תיקונים עם חלקי חילוף מקוריים של STOKKE , לטיפול ותיקון כל בעיה או קלקול בעגלות זאת במסגרת האחריות ובמסגרת שרות שלאחר שנות האחריות.
 
אודות המותג סטוקי
 
המותג הנודע סטוקי שחברתנו משווקת את העגלות שלו ומוצרי איכות נוספים, מקורו בחברה נורבגית שנוסדה בתחילת שנות השלושים של המאה העשרים. החברה התחילה את דרכה כעסק משפחתי שהתמחה בייצור מושבים אורטופדיים ארגונומיים לבית ולמשרד. בשנות השבעים  החברה החלה לייצר מוצרי תינוקות, ובמיוחד התפרסמה בכיסא האוכל טריפ טראפ  שהפך ללהיט עולמי. לתחום עגלת הילדים נכנסה החברה בתחילת שנות האלפיים, עם הדגם המהפכני של עגלת תינוקת משולבת סטוקי אקספלורי XPLORY.  כיום החברה נחשבת למותג בינלאומי מבוקש ומצליח עם דגש על טכנולוגיה מתקדמת ואיכות ללא פשרות.  כל מוצר של STOKKE מתוכנן ומיוצר לשימושו ונוחותו של המשתמש הסופי שזה בראש וראשונה התינוק ולאחריו ההורים. העגלות המשולבות  בנויות בהתאמה מלאה לצרכיו הפיזיים והנפשיים של התינוק ולנוחת ההורים.
 
מאפייני עגלה משולבת
 
בעגלה המשולבת שאנו מייבאים אפשר להשתמש לאורך כל שנות ושלבי התפתחות התינוק מבלי שתדרשו לרכוש עגלה נוספת. העגלה מכילה מספר רכיבים שאותם ניתן להתקין על השלדה:
  • עריסה - מכונה גם אמבטיה ומתאימה לחודשים הראשונים של התינוק, עד 6 חודשים תלוי בהתפתחותו של התינוק. ניתן למקם את האמבטיה בגבהים שונים.
  • סלקל תואם של המותג - מאפשר מעבר נוח של התינוק מהעגלה לרכב או לבית מבלי שיידרש להוציאו ממקום שכיבתו.
  • טיולון - מושב שמאפשר שכיבה וישיבה, מתכוונן לזוויות שונות, ומתאים לתינוקות ולילדים עד משקל 15 ק"ג.
  • תוספות ואבזרים נלווים - ניתן גם לצרף לעגלה מוצרי עזר נוספים כגון: שמשיה, מחזיקי כוס, ערכת קיץ וחורף, תיק החתלה ומתקן לטרמפיסט.
 
יתרונות עגלות משולבת של סטוקי
 
רכישת עגלה משולבת של סטוקי תזכה אתכם במוצר משובח שילווה את כל שנות חייו הראשונות של ילדכם בנוחות ובבטחה. את העגלה קל להרכיב ולפרק, כאשר כל אחד מחלקיה השונים מתכוונן למספר מצבים. כמו כן, בהיותנו משווק מורשה של החברה, אתם יכולים להיות בטוחים שיש לנו מענה לכל בעיה אשר תטופל על ידי צוות מקצועי מוסמך ובעזרת חלפים מקוריים בלבד.
 
רכישת עגלת משולבת
 
לרכישת עגלה משולבת של סטוקי הגיעו לאחד מסניפי החברה או התקשרו אל שבטוב בטלפונים   09-8912314 ו- 04-9533424.