עגלת פרימיום

רוצים רק את הטוב ביותר עבור התינוק שלכם? מחפשים עגלת פרימיום מתקדמת ומומלצת? אם כן, כדאי שתכירו את עגלות סטוקי שחברת שבטוב מוכרת. מדובר בעגלות ידועות ומומלצות בכל העולם הנחשבות לקדמת הטכנולוגיה, הנדסת האנוש והארגונומיה, שמעניקות מענה שלם לצרכי התינוק והוריו, ותורמת להתפתחות תקינה, בריאה ונכונה של ילדכם.
 
המקום הנכון לרכישת עגלות סטוקי
חברת שבטוב מייבאת ומשווקת עגלות פרימיום ומוצרי איכות נוספים של מותג העל הנורווגי סטוקי. שבטוב הנה הנציגה המאושרת הבלעדית של המותג, המספקת ללקוחותיה את כל סוגי עגלות סטוקי בשלל גוונים, עם אחריות מלאה, ועם שירותי תיקון ותחזוקה מקיפים המבוצעים על ידי צוות מקצועי שעבר הכשרה במרכזי החברה בנורבגיה. סוגי העגלות כוללים את הדגמים הנבחרים והמתקדמים - סקוטי סקוט, סקוטי אקספלורי וסקוטי קרוס.
עגלות הייצרן STOKKE נמכרות בחנויות ,שבטוב" וברשת מוצצים.
 
עגלות הפרימיום סטוקי אקספלורי
ייחודו של דגם עגלות הפרימיום Stokke Xplory שאנו מייבאים ומשווקים, טמון בהיותו בעל מבנה מתכוונן ייחודי המאפשר מגע פיזי בין ההורה לתינוק בכל מקום ומצב. זו נקודה שהושם עליה דגש מיוחד לאור הגישה שמגע פיזי הדוק תורם לחיזוק ושיפור קשר רגשי בין הילד להוריו, הנדרש לשם חיזוק בטחון הילד בסביבתו וסיוע לשלוותו והתפחתו התקינה. מעבר לכך, מדובר בעגלה בעלת קו עיצוב ייחודי ועכשווי המעניקה חוויית שימוש אופטימאלית לתינוק ולהורה כאחד. תכונות אלו מושגות בין היתר בזכות ידית מתכווננת המאפשרת התאמה מלאה לכל גובה של הורה, לרבות אנשים מאוד גבוהים. גם מושב העגלה מתכוונן וניתן להרכיבו כשהוא פונה החוצה או לעבר ההורה. בנוסף, העגלה מספקת מגוון גדול של מצבי ישיבה, לרבות מצב שכיבה בזווית של 160 מעלות. מעבר לכך, מדובר בעגלה נוחה לשימוש בדרכים משובשות כמו מדשאות או דרכי עפר, וזאת בזכות היותה מורכבת מארבעה גלגלים איכותיים מגומי, שהשניים האחוריים גדולים יותר מהקדמיים. ואם לא די בכך, מבנה העגלה מעניק יכולת היגוי מעולה  גם כשהיא עמוסה במשקל רב.
 
 
רכישת עגלות פרימיום
לרכישת אחד מדגמי עגלות הפרימיום האיכותיות והמומלצות של מותג העל סטוקי, הגיעו לאחד מסניפי חברתנו שברעננה, בני ברק וחיפה. כמו כן, לקבלת מידע נוסף  צרו קשר עם שבטוב בטלפונים  09-8912314 ו- 04-9533424.